3. Eğitim Festivali

3 Kasım 2009 tarihinde İSOV Sakıp Sabancı Konferans Salonunda İ.K Sektörünün önde gelenleri ile bir araya geldik. United Eğitim ve Danışmanlık olarak Eğitim Danışmanlarımız eşliğinde sektöre yönelik çözümlerimizi ve ön görülerimizi paylaştığımız bu organizasyonumuzda hedefe giden yolda İnsan Kaynağının öneminin farkında olan kurum ve kuruluşların temsilcilerini aramızda görmek bizleri çok mutlu etti.
http://events.linkedin.com/3-Egitim-Festivali/pub/127070

1 Ekim 2009 Perşembe

Nur Malkoç

21.08.1963 tarihinde dogdu. Lisans egitimini Istanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde tamamladı.

Profesyonel çalısma hayatına T.Garanti Bankası A.S.’de Hazine Back Office M.T olarak basladı. Çalısma hayatına T.Tütüncüler Bankası A.S.’de devam etti. 1988-2001 yılları arasında Esbank Eskisehir Bankası T.A.S.’de ve sonrasında Etibank T.A.S.’de üst düzey yöneticilik yaptı. Ayrıca Esbank AG Viyana, Es Yatırım, Es Factoring, Anadolu Kredi Kartları Firmalarında yönetim kurulu üyeligi yaptı.

2003 yılından bu yana United Özel Satıs Egitimleri ve Danısmanlık A.S.’de Egitim ve Performans Gelistirme Danısmanı olarak görev yapmaktadır. United Egitim ve Danısmanlık bünyesinde çok kapsamlı projelerde görev almıstır.

KONU: SAHAYI GELİŞTİRME I-II

İÇERİK: " Güven Esas, Kontrol şarttır."

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder